O NAS

DSCN1653.JPGHistoria naszej firmy sięga lat 60’siątych - wtedy też powstał pierwszy w Gnieźnie zakład, zajmujący się powroźnictwem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy produkcji lin jutowych, bawełnianych czy sizalowych, jesteśmy Państwu w stanie zaoferować najlepsze produkty w dobrej cenie.

Od początku istnienia firmy stawiamy na solidne wykonanie i wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. To właśnie dzięki temu nasz zakład przez tyle lat nieprzerwanie funkcjonuje i nieustannie się rozwija.

Nasze produkty sprzedajemy nie tylko na lokalnym rynku ale z roku na rok coraz więcej eksportujemy na zagraniczne rynki - zarówno jako dostawcy detaliczni jak i hurtowi.

 

Dlaczego właśnie my? 

  • Fachowość - nie jesteśmy firmą z przypadku. Umiejętności i warsztat firmy zostały przekazane z ojca na syna wiele lat temu. Jako firma rodzinna pielęgnujemy te tradycje i pragniemy aby kolejne pokolenie przejęło silny i nowoczesny zakład.
  • Rzetelność - zarówno sobie jak i naszym produktom stawiamy wysokie wymagania. Naszą najlepszą recenzją są nasi klienci, a najlepszym kanałem sprzedaży - polecenia z ich strony.
  • Szybka dostawa - zdecydowaną większość naszych wyrobów mamy zawsze na stanie. Nie tylko handlujemy - jako producent zawsze jesteśmy w stanie szybko uzupełnić ewentualne braki w asortymencie.
  • Jakość - umiejętność znalezienia i dobrania odpowiedniej klasy materiałów z których produkujemy nasze liny sprawia, że prezentują się lepiej i służą nam one dłużej niż tanie produkty ściągane z Chin.

 

Dane firmy:

Powroźnictwo P.U.H. Roman Sosna

Adres:
ul. Kostrzyńska 15
62-200 Gniezno, PL.

NIP: 7841025858